Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Kaçavida Phillips PH0x60mm, 1000V

Kodi i produktit: 
PM_R51Q34PG

2.25 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Një kaçavidë e llojit PH0 me një gjatësi prej 60 mm është e ashtuquajtura kaçavidë precize me një formë karakteristike të majës, i projektuar për punë në zeje profesionale dhe impiante prodhimi. Predha e dorezës së mjetit është e mbuluar me material të izoluar me një forcë të tensionit deri në 1000 V.  Përdorimi i kromit garanton rezistencë çeliku ndaj efekteve të dëmshme të faktorëve të jashtëm, duke e mbrojtur atë nga korrozioni, oksidimi, konsumimi dhe temperatura e lartë.

Më shumë informata

Modeli

Topex

LLOJI I VEGLAVE PËR PUNË

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit