Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Kasë kompjuteri MS ARMOR V305

Kodi i produktit: 
PM_7U1RRMGY

35.90 

(-15%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Kjo është një kasë kompjuteri e llojit “kullë e mesme”, e cila mbështet pllakat amë ATX / mATX / ITX. Kasa është e pajisur me 2x slote të brendshme 3.5 ", 2x slote të brendshme 2.5 ", 5x pozicione për ftohës, 2x porte USB 2.0, 2x USB 3.0, 1x portë për kufje dhe 1x portë për mikrofon. Gjatësia maksimale e kartelës grafike mund të jetë 345 mm, ndërsa lartësia maksimale e ftohësit mund të jetë 160 mm. Kasa ka menaxhues kabllosh 22 mm, filtër pluhuri, panel anësor prej xhami dhe mbështet ftohjen me ujë. Materiali: SPCC (çelik i karbonizuar). Përmasat e saj janë: 42.5 x 21 x 45 cm.

MSC10021

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Garancioni

12 muaj

Prodhuesi

Shteti

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit