Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Kontroller për lojra SBOX GP-2009

Kodi i produktit: 
PM_2O4ECCNK

13.90 

(-18%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Sbox Joystick është kontroller që ju ofron mundësinë për ti luajtur të gjitha lojërat që ju i posedoni në TV të lidhur me kompjuterin tuaj.
Me butonat që ky kontroller ka, ju keni mundësinë të përjetoni një nivel të ri dhe më të avancuar të kontrollimit preciz të lojës.
Për ju që keni një koleksion të gjerë të lojërave, tani ky kontroller ju ofron mundësinë që ato ti luani në televizor dhe të përjetoni eksperienca të reja.
Përdoret për: PC, PS2, PS3
Portet USB/ PS2
Dizajni që ofron rehati gjatë lojës
E përshtatshme për: Win98/2 000/ ME/ XP/ Vista/ Win 7/ Win8

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Prodhuesi

Shteti

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit