Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Korrektor Loreal Inf.Full Wear Concealer 321 Eggshell

Kodi i produktit: 
PM_2HK1S87X

15.40 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Korrektor me fuqi të lartë të mbulimit

Mbulon skuqjen dhe rrathët e errët, freskon pamjen dhe thekson konturet e fytyrës.Korrektori për fytyrën ka një strukturë të lehtë dhe elastike, ndërsa maskon të gjitha papërsosmëritë, dhe aplikuesi shumëfunksional ju lejon të aplikoni korrektorin në zona të mëdha të fytyrës.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

L'Oreal

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Korrektor Loreal Inf.Full Wear Concealer 321 Eggshell”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit