, ,

Leter Grrithese 75X533 mm, K40

Disponueshmëria:

Ka stok


1.05 

Ka stok

Krahasoni

Rripi i lëmimit K40 3 copë VERTO me dimensione 75 x 533 mm dhe granulimi K40 përdoret për lëmimin e ashpër të sipërfaqeve prej druri dhe metali.

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Leter Grrithese 75X533 mm, K40”

Nuk ka ende komente.