-12%
, ,

Logitech G502 (Hero) (Optical, 11 Buttons, Wired), Gaming Mouse

Disponueshmëria:

Ka stok


Lidhja USB me tela

Sensori HERO 200 deri në 16,000 dpi

11 Butona të Programueshëm

Sistemi i rregullimit të peshës

Ndriçim i personalizueshëm RBG

Rrota lëvizëse e integruar

Dizajni i djathtë

Windows, Mac dhe Chrome të përputhshëm

69.90  79.00 

Ka stok

Krahasoni

Lidhja USB me tela

Sensori HERO 200 deri në 16,000 dpi

11 Butona të Programueshëm

Sistemi i rregullimit të peshës

Ndriçim i personalizueshëm RBG

Rrota lëvizëse e integruar

Dizajni i djathtë

Windows, Mac dhe Chrome të përputhshëm

SKU: PM_3NMW65W1 Kategori: , , Etiketa: , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Logitech G502 (Hero) (Optical, 11 Buttons, Wired), Gaming Mouse”

Nuk ka ende komente.