Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Maskara Loreal Mascara Pro XXL Volume Mas

Kodi i produktit: 
PM_8L1S76EO

15.40 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

  Përshkrimi

  Maskara  Loreal Pro XXL Volume me 2 hapa për një rezultat të volumit më të madh të qerpikëve.

  Bojë për vetulla e parë e frymëzuar nga trajtimet e sallonit për një rezultat profesional në shtëpi, duke mbuluar një nga nevojat kryesore, për t'i dhënë volum qerpikëve tuaj.

  Formuluar me fibra kyçe për të arritur rezultatet më të mira dhe me një furçë të dyfishtë për një rezultat të jashtëzakonshëm.

  Nuk grumbullohet, njollos dhe nuk lë qerpikët të rëndojnë.

  Shiko më shumë

  Më shumë informata

  Shteti

  Koha e dërgesës

  Prodhuesi

  Shiko më shumë

  Vlerësimet e klientëve

  Nuk ka ende komente

  Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

  newsletter

  "*" indicates required fields

  Emri:*
  This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Llogaria ime
  Shporta
  Lista e dëshirave
  Kategoritë
  Auto
  Teknologji
  Veshmbathje
  Kozmetikë
  Vichy
  Grim
  Kujdes oral
  Kujdes për flokë
  Kujdes për lëkurë
  Kujdes personal
  Parfum
  Sete
  Aksesorë
  Fëmijë
  Shëndetësi
  Shtëpi
  Vegla pune
  Sport
  Pije
  Librari
  Prodhime Vendore
  Zbritjet Verore
  Ndryshoni monedhën:

  Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

  Instaloni
  ×
  envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
  Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit