Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Matilda

Kodi i produktit: 
PM_E89B7VMV

11.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Matilda, një vajzë pesëmbëdhjetëvjeçare me një bukuri të jashtëzakonshme, por fati tragjik i së cilës ishte shkruar para se ajo të vinte në jetë. As Aleksandri, dashuria e madhe e jetës së saj, nuk mundi ta shpëtonte. Si mundej ai, kur gjithë ajo pafajësi e brishtë rrethohej me fanatizëm nga manteli shkatërrues i nënës së saj, e cila xheloze dhe mospërfillëse ndaj vuajtjeve të së bijës e shtyu në humnerën e zymtë të prostitucionit.          -Viti I botimit: 2016      -Faqe:460   - Autori:Brunilda Zllami

Shiko më shumë

Më shumë informata

Peshë 0.8 kg
Modeli
Lloji

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Matilda”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit