Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Maskarë Maybelline Masc. Falsies Lash Lift Extra Black

Kodi i produktit: 
PM_Y1D87PZU

7.60 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

  Përshkrimi

  Efekt intensiv i ngritjes së qerpikëve me vetëm një bojë për vetulla. Falsies Lash Lift Ultra Black ju jep vëllim të pasur dhe qerpikë të përmirësuar gjatë me një kurbë të fortë për momentin. Furça e veçantë, e dyfishtë e lakuar, në kombinim me përbërjen e përforcuar me fibra, ngre qerpikët tuaj nga rrënja në majë.

  Shiko më shumë

  Më shumë informata

  Modeli

  Maybelline

  Koha e dërgesës

  Shteti

  Prodhuesi

  Shiko më shumë

  Vlerësimet e klientëve

  Nuk ka ende komente

  Bëhu i pari që komenton “Maskarë Maybelline Masc. Falsies Lash Lift Extra Black”

  Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

  newsletter

  "*" indicates required fields

  Emri:*
  This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Llogaria ime
  Shporta
  Lista e dëshirave
  Kategoritë
  Auto
  Teknologji
  Veshmbathje
  Kozmetikë
  Vichy
  Grim
  Kujdes oral
  Kujdes për flokë
  Kujdes për lëkurë
  Kujdes personal
  Parfum
  Sete
  Aksesorë
  Fëmijë
  Shëndetësi
  Shtëpi
  Vegla pune
  Sport
  Pije
  Librari
  Prodhime Vendore
  Zbritjet Verore
  Ndryshoni monedhën:

  Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

  Instaloni
  ×
  envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
  Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit