Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Mengele 10-60 mm

Kodi i produktit: 
PM_618Y669F

26.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Topex vesi është një mjet i domosdoshëm për një bravandreqës, i cili siguron fiksim dhe mbajtje të besueshme të copës ose pjesës në nivelin e kërkuar për përpunimin e tyre të mëtejshëm - sharrim, shpim, heqje. Trupi i modelit është bërë prej çeliku, i cili siguron qëndrueshmëri të lartë të vesit dhe besueshmërinë e tyre. Pajisja peshon 3.5 kg, gjë që e bën të lehtë transportin.

Veçori e vesit Topex është aftësia për të mbajtur pjesë të rrumbullakëta, të tilla si tuba. Kjo pajisje përdor nofulla të dhëmbëzuara për një kapje të fortë. Sipërfaqja jo-rrëshqitëse e nofullave ndihmon në mbajtjen e sigurt të pjesëve të punës, duke i përjashtuar ato nga rrëshqitja. Baza e modelit siguron vrima për bashkimin e pajisjes në tryezën e punës.

Më shumë informata

Modeli

Topex

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit