-22%
, ,

MOUSE XIAOMI WIRELESS DUAL MODE | SILENT EDITION WHITE

Disponueshmëria:

Ka stok


17.90  23.00 

Ka stok

Krahasoni

Materiali nga i cili është bërë miu është rezistent ndaj konsumit dhe gjithashtu garanton lëvizje të pashqetësuar në jastëk. Në maus do të gjeni butona për punë më të lehtë, si p.sh. përdorimi i shkurtoreve të tastierës që janë të pajtueshme me Windows. Por edhe një buton për të kaluar në modalitetin e heshtur , të cilin mund ta përdorni kur punoni natën, në mënyrë që të mos shqetësoni gjumin e familjarëve tuaj.Linja të lëmuara dhe estetikë. Kështu që ne mund të përshkruajmë dizajnin e këtij miu kompjuterik. Butonat e lakuar thjesht garantojnë përdorim të shkathët gjatë gjithë ditës. Falë teknologjisë me valë 2.4 GHz – e cila zëvendëson lidhjen me kabllo, do ta bëjë punën tuaj në kompjuter më të këndshme. Përdorni vetëm dy bateri AAA dhe mund të filloni të shijoni! Një çelës i pavarur i lidhur me baterinë i kombinuar me teknologjinë automatike zbulon nëse miu është në përdorim. Nëse jo, do të kalojë në modalitetin e fjetjes, që do të thotë se ju kursen jetëgjatësinë e baterisë.
Lidhja Lidhja me modalitet të dyfishtë me Bluetooth dhe Wifi 2,4 GHz
Dpi 3200 dpi
Nr I butonave 6
Dizajn ergonomik .

 

SKU: PM_R891LDIJ Kategori: , , Etiketa: ,