Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Oblla Topex 480x130

Kodi i produktit: 
PM_C4OFY1M8

10.50 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Mistri çelik inox TOPEX 480 × 130 mm 13A248 përdoret për aplikim uniform të ngjitësit, suvasë dhe llaçit.

Sipërfaqja e saj e punës është bërë prej çeliku inox me cilësi të lartë, në sajë të së cilës është rezistent ndaj korrozionit dhe ka një jetë të gjatë shërbimi. Doreza prej druri e mistrisë futet rehat në dorën tuaj.

Më shumë informata

Modeli

Topex

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit