Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Orë Smart M7

Kodi i produktit: 
PM_RHSKG9SU

25.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Ekrani 1,44 inç, 128x128 px
Ekran me prekje, sensor G
Lidhja me valë BT 4.0
Bateria 90 mAh
Byzylyk shtesë në paketë
Monitorues i rrahjeve të zemrës, hapamatës
dhe distanca e përshkuar
Monitorimi i gjumit
Alarmet ulur shumë gjatë
Ora, alarmi
Kontrolli i kamerës në smartphone
Informon për mesazhet dhe telefonatat në hyrje
Sinkronizimi me një smartphone (për lidhje, është e nevojshme të ndizni GPS në smartphone)

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit