Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Paletë Top Face Matte Mono 116

Kodi i produktit: 
PM_42ALMP1V

3.70 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Karakteristikat kryesore:

Siguron zbatim perfekt në një hap me pigmentimin intensiv të ngjyrave dhe strukturën e butë.

Ajo ka vitaminën E në formulën e saj parandalon palosjet dhe shpërndarjet, ajo ruan qëndrueshmërinë e saj gjatë gjithë ditës me formulën e tij rezistente ndaj ujit me një fund metalik mat.

Një qëndrueshmëri unike, e lehtë, që u jep qepallat tuaja një pamje natyrore metalike, e butë për sytë gjatë,

Përfitimet:

Përmban vitaminë E.

Të butë dhe të butë në sy

Pa të meta, zgjat gjithë ditën

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Top Face

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Paletë Top Face Matte Mono 116”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit