Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Pantolla pune Neo tools 81-566-XXL

Kodi i produktit: 
PM_J8I615P5

34.95 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Pantallona të ngrohta pune NEO e bërë nga material i butë i butë me cilësi të lartë. Rezistent ndaj erës dhe ujit, si dhe rreshtimi i leshit siguron rehati, madje edhe në ditë me acar dhe me erë. Falë membranës me një rezistencë ndaj ujit prej 5000 mm, pantallonat mund të përdoren në shi. Brezi elastik siguron një përshtatje të rehatshme. Një tel tërheqës i rregullueshëm në pjesën e poshtme të pantallonave siguron mbrojtje shtesë nga i ftohti dhe era.

Më shumë informata

Modeli

Neo tools

LLOJI I VESHMBATHJES PËR PUNË

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit