Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Piks letkoni 100W

Kodi i produktit: 
PM_51LSP29X

20.30 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Hekuri i bashkimit Topex ka një llambë të integruar që ndriçon vendin e bashkimit, gjë që rrit ndjeshëm komoditetin e punës. Në mënyrë që të na shërbejë gjatë dhe pa dështime, duhet të ndjekim disa udhëzime; ne e zëvendësojmë majën sa më shpejt që të vërejmë një ngushtim, pastrojmë majën pas çdo pune, nuk hapim strehën e pajisjes, gjithmonë vendosim hekurin e bashkimit në stendën e duhur, vëzhgojmë kohën e funksionimit të pajisjes, përdorim vetëm kolofon dhe pasta saldimi me cilësi të lartë, ne nuk bashkojmë gjëra që janë nën tension ose jo ne punojmë në kushte lagështie shumë të lartë ose në prani të gazrave dhe tretësve të ndezshëm. Pajtueshmëria me standardet evropiane të sigurisë sigurohet nga certifikata CE.

Më shumë informata

Modeli

Topex

LLOJI I PAJISJES ELEKTRIKE PËR PUNË

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit