Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Pineapple Buzëkuq Rainbow 24

Kodi i produktit: 
PM_H4V9QBG3

3.30 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

> Buzët sigurojnë një pamje të shkëlqyeshme dhe të lëmuar.

> Siguron lehtësinë e përdorimit me formën e saj të shkopit.

> Qëndrueshme për buzët.

> Ka një aplikim të lehtë me strukturën e tij të njomë dhe të butë.

> Madhësia e produktit: 5 g

Përdorimi i kuq buzësh Pineapple Rainbow

> Filloni nga brendësia e buzëve dhe përhapeni nga jashtë, nëse është e nevojshme, shpërndani me një furçë të përshtatshme ose gishtat tuaj.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Pineapple

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Pineapple Buzëkuq Rainbow 24”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit