, ,

Poça elektrik Osram, Base Classic P40, LED, 5W / 40W, E14, 3 copë

Disponueshmëria:

Vorrätig


ID: 100311

6.99 

Vorrätig

  • Poç elektrik Osram LED Base Classic P40 , set 3 copë ;
  • Efiçient A+; harxhon vetëm 5W dhe jep 40W / 470lm ;
  • Ngjyrë të ngrohtë (warm white) 2700K ;
  • Priza : E14 .
Artikelnummer: PM_LS714P11 Kategorien: , , Schlagwörter: , ,