Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Pudër Loreal True Match Powder D7/W7 Cannelle/Cinnamon

Kodi i produktit: 
PM_44V3AM2J

11.50 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Pudër kompakte që përshtatet me tonin e lëkurës tuaj. Përputhni tonin tuaj të saktë dhe përmirësoni strukturën e lëkurës tuaj. True Match ka gamën më të gjerë të L'Oréal Paris, në dy javë zvogëlon poret dhe përmirëson strukturën e lëkurës. Toni i saj do t'ju magjepsë, do t'ju bëjë të dukeni bukur dhe në modë.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

L'Oreal

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Pudër Loreal True Match Powder D7/W7 Cannelle/Cinnamon”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit