Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

QESE ME VAKUM - SET 2 JUMBO 80X120

Kodi i produktit: 
PM_2MBGNN5L

9.75 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Seti prej 2 qesesh vakumi i bërë me polietileni dhe najloni shumë të qëndrueshëm, me valvul të sheshtë praktik që ju lejon të thithni ajrin brenda dhe të kurseni deri në 75% më shumë në hapësirë.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Ordinett & Gio Style

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit