Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Rrafshuese elektrike 135W, 90x187mm

Kodi i produktit: 
PM_L34BKX6F

26.60 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Lëmues orbital 135W VERTO me madhësi këmbë 90 x 187 mm dhe fuqi 135W është një mjet praktik dhe i përshtatshëm për t'u përdorur. Ka një sistem të nxjerrjes së pluhurit, një dorezë të rehatshme me dy materiale dhe pirgje praktike për fiksimin e materialit gërryes. Për më tepër, ai është i pajisur me një bllokim çelësi që mundëson funksionim të vazhdueshëm. Pajisur me një sërë fletësh zmerile me madhësi të ndryshme grimcash dhe furça rezervë për motorin.

Më shumë informata

Modeli

Verto

LLOJI I VEGLAVE PËR PUNË

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit