Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Set Filter për fshesë iRobot Pad Combo

Kodi i produktit: 
PM_X5NISGFT

25.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Vetëm në përputhje me iRobot Brava jet 200 Series Robot Mop

Pastrimi i kalimit të trefishtë në një model efikas, sistematik trajton papastërtitë dhe njollat siç janë kafeja e tharë dhe soda

Agjenti pastrues i aktivizuar nga uji lë pas një aromë të freskët dhe të pastër

Për përdorim në dysheme të mbyllura mirë si drurë, tjegull dhe gur

Paketë e përshtatshme për 10 numërime

iRobot nuk vërteton cilësinë ose vërtetësinë e produkteve të blera nga shitës të paautorizuar në dhe nuk do të mbulojë pretendimet, të sigurojë shërbim ose të ofrojë zëvendësime për produktet e blera nga këta shitës

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

iRobot

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Set Filter për fshesë iRobot Pad Combo”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit