Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Set Filtera për fshesë iRobot AeroVac seria 600

Kodi i produktit: 
PM_22IWAWUX

12.90 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Ndërrimi i AeroVac Bin për Robotët e Pastrimit të Vakumit të Serisë iRobot Roomba® 600, duke përjashtuar modelet Roomba® 680 dhe 690

Grupi i filtrit të pluhurit përmban 3 filtra pluhuri blu, të cilët mund të përdoren vetëm për kontejnerët e pluhurit të tipit AeroVac.

Më shumë informata

Modeli

iRobot

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit