, ,

Set i çelsave per smart phone Neo Tools

Disponueshmëria:

Ka stok


25.90 

Ka stok

Krahasoni

Pako NEO për riparimet e smartphone-ve përmban 10 bit shoferë për smartphone të famshëm. Kompleti gjithashtu përmban pads për pykë dhe kupa thithëse për çmontimin e qelqit. Mbajtësi i kaçavidës me majë rrotulluese lehtëson funksionimin. Marka NEO plotëson pritjet e profesionistëve.

SKU: PM_H8DKGAFP Kategori: , , Etiketa: , , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Set i çelsave per smart phone Neo Tools”

Nuk ka ende komente.