Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Sharrë me teh zigzage 900W Graphite

Kodi i produktit: 
PM_OPGTME6X

78.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Projektuar për prerje precize të drurit, metalit dhe materialeve të tjerë me fortësi të ndryshme. Pajisja ka një mekanizëm kthyeshëm plotësisht të qëndrueshëm të rritur. Strehimi i ingranazheve është bërë nga aliazh alumini rezistent ndaj dëmtimeve dhe temperaturave të larta.Shpejtësia e lëkundjes së tehut rregullohet nga shkalla e presionit në butonin e ndërprerësit, i cili mund të bllokohet për funksionim të vazhdueshëm. Pajisja është e pajisur me një kabllo energjie fleksibël dhe të qëndrueshëm të veshur me gomë me një gjatësi prej 3m.

Fuqia: 900 W

Gjatësia e tehut: 20mm

Tensioni: 230V~50Hz

Gjatësia e kabllos: 3m

Më shumë informata

Modeli

GRAPHITE

LLOJI I PAJISJES ELEKTRIKE PËR PUNË

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit