Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Shkëlqyes i lëngshëm për kontura Lovely Make Me Highlight, nr. 1

Kodi i produktit: 
PM_FI3JI6R6

2.70 

S’ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Me shkëlqyesin e lëngshëm, ju do të krijoni një shkëlqim të bukur në lëkurën tuaj që do të zgjasë gjatë gjithë ditës. Për një efekt më të rafinuar, mund ta përzieni me pluhur të lëngshëm dhe kështu t’i jepni fytyrës tuaj një shkëlqim të freskët dhe rinor. Aplikojeni atë në të gjitha pjesët e fytyrës që dëshironi të theksoni dhe përhapeni butësisht me gishta apo brushë.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit