Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Shtepia E Roboteve

Kodi i produktit: 
PM_921E6GBO

8.50 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Jam Semi Rejes-Rodrigez. Jam si shumë fëmijë të tjerë... Vetëm se jetoj në një shtëpi plot me robotë! Disa herë është shumë bukur. Kemi Blicenin, kositësin e madh të barit; z. Fshiendrit, shërbëtorin e çmendur; Mekfeçin, qenin robot (të cilit s’ka nevojë t’i mbledhësh kakat); dhe plot të tjerë. Por, ardhja e re është A-ja, roboti më i keq në botë. Ai është i mërzitshëm. Ai i di të gjitha. Ai është i bindur se është vëllai im i vërtetë. Dhe tani, do të vijë në shkollë me mua! Nëse kjo nuk është një emergjencë, nuk e di ç’mund të jetë tjetër!          

-Viti I botimit: 2018      -Faqe:324   - Autori:James Patterson & Chris Grabens

Shiko më shumë

Më shumë informata

Peshë 0.8 kg
Modeli
Lloji

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Shtepia E Roboteve”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit