Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Sistem UltraViolet UV E-360 Ecosoft

Kodi i produktit: 
PM_39X76YD8

359.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Filtri i dezinfektimit të ujit ultravjollcë Ecosoft E-360 është një rast metalik me një llambë ultravjollcë në një mëngë të veçantë kuarci brenda.

Doza e lartë e rrezatimit UV (30 mJ / cm2), e mjaftueshme për të çaktivizuar një gamë të gjerë të mikroorganizmave.

Metoda e dezinfektimit fizik nuk kërkon përdorimin e reagentëve shtesë dhe nuk gjeneron mbeturina.

Rasti është bërë prej çeliku inox të markës AISI 304.

Dhoma është bërë nga silicë me pastërti të lartë, dhe është shumë rezistent ndaj formimit të depozitave dhe shkatërrimit.

Afati i funksionimit efektiv është deri në 9,000 orë.

Zëvendësoni llambën një herë në vit;

komponentë të pastër për të hequr papastërtitë mekanike dhe pllakën.

Më shumë informata

Modeli

Eco soft

LLOJI I VEGLAVE PËR PUNË

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit