Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Termos-L Blue + ERMETICO 1L

Kodi i produktit: 
PM_BV6FVWAI

29.75 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Gio’Style Ciao! L është kutia e re portative me ngjyra dhe praktike e dizajnuar për lidhjen më të mirë të hapësirës / mbushjes / transportueshmërisë. Frigoriferi pasiv Gio’Style Ciao! L . Gio’Style Ciao! L është e pajisur me një izolim të zgjeruar të polistirenit. Ai përfshin një enë ushqimore 1L Gio’Style. Ky frigorifer i ri ka një madhësi kompakte, por ato janë shumë të mëdha: ka një kapacitet maksimal 29,5 L (mund të përmbajë deri në 45 kanaçe) dhe mund të përmbajë shishe 2 litra në të drejtë. Në plazh, në male, në liqen ose për një piknik në kompani përdorni Gio’Style Ciao!

Më shumë informata

Modeli

Ordinet & GioStyle

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit