Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Trapan Yato SDS-PLUS 620W

Kodi i produktit: 
PM_X2G4PYDK

72.99 

(-14%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

E projektuar për shpimin serik të vrimave me diametër 8-16 mm, deri në maksimum 28 mm.

Struktura e mekanizmit të goditjes dhe ingranazhit vendoset në një strehë metalike dhe mbështetet nga kushinetat, gjë që rrit ndjeshëm jetën e shërbimit të pajisjes në krahasim me zgjidhjet e bazuara në materiale të përbëra.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Shteti

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit