-18%
, ,

Ulëse ushqimi Chocolate, krem

Disponueshmëria:

Ka stok


99.00  120.00 

Ka stok

Krahasoni

Ulëse ushqimi Chocolate, bezhë.Karrige e fëmijëve me dizajn të bukur dhe ngjyra të freskëta mbështetur nga mbështetësja e rregullueshme për rehati shtesë, 7 rregullime të lartësisë dhe tabaka ushqimore të rregullueshme! Karakteristikat e mësipërme garantojnë rritjen e komoditetit të fëmijëve! Pjesa e ngrënies ka një mbulesë lëkure PU për pastrim të lehtë, jastëk shtesë për më shumë komoditet dhe rrip sigurimi me 5 pika për ekspertët e vegjël. I përshtatshëm për fëmijë nga 6-36 muajsh Mbështetëse e rregullueshme me 3 pozicione mbështetëse Selia është e dizajnuar në mënyrë anatomike, e rehatshme Të lehta dhe të rehatshme për tu marrë me vete Paloset dhe zë shumë pak hapësirë Rrip me pesë pika me mbrojtës të shpatullave Mbështetëse për këmbën e rregullueshme në 4 pozicione animi dhe 3 pozicione lartësie Jastëk i butë Disk me rregullim me 3 pozicione në varësi të moshës së fëmijës Rrota për transport të lehtë Disku hiqet dhe lahet në pjatalarëse Paloset lehtësisht dhe zë pak hapësirë 7 pozicione rregullimi lartësie Dizajn i bukur Lehtë për tu pastruar mbulesa ekologjike e lëkurës Shporta e magazinimit Rrota të heshtura që nuk gdhendin Pesha: 9 kg Garancion : 1 vit Bërë në përputhje me Rregulloren Evropiane EN 14988 nga materiale të sigurta

SKU: PM_WV91TH5U Kategori: , , Etiketa: , , , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Ulëse ushqimi Chocolate, krem”

Nuk ka ende komente.