Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

VALLEZO

Kodi i produktit: 
PM_TZQAXP1Z

4.40 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Ky libër do t’ju ndihmojë të zbuloni kërcimtaren brenda jush – qoftë nëse doni të vallëzoni në skenë apo thjesht të ndiheni rehat të kënaqeni në dhomën tuaj. Do të gjeni këshilla për të përballuar nervat dhe të mësoni si të bëheni koreografe. Më e rëndësishmja do të shihni se si kërcimi mund t’ju bëjë më të fortë, më të lumtur dhe më vetbesues! Viti:2013 Faqe: 64 Autori: NN

Shiko më shumë

Më shumë informata

Peshë 0.8 kg
Modeli
Lloji

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “VALLEZO”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit