, , , ,

VARESE RROBASH SET 3- 5 IN 1 GREY – 48 SET

Disponueshmëria:

Ka stok


2.25 

Ka stok

Krahasoni

Në përbërje të 3 varëse rrobash polipropileni 5 në 1, varësi 5 në 1 ka një formë të veçantë që ju lejon të jeni në gjendje të varni: kravata, bluza, këmisha dhe pantallona, ​​të gjitha me një varëse të vetme!

SKU: PM_9I97GMM3 Kategori: , , , , Etiketa: , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “VARESE RROBASH SET 3- 5 IN 1 GREY – 48 SET”

Nuk ka ende komente.