Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Vegel Multifunksionale Graphite Energy+ (pa bateri)

Kodi i produktit: 
PM_C52C59I4

60.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Është një mjet i klasit të lartë i projektuar për prerjen, bluarjen ose gërvishtjen e metaleve, drurit dhe qeramikës. Pajisja ka një trup alumini kështu që është i qëndrueshëm. Sistemi i heqjes së pluhurit, lidhja e shpejtë e disqeve dhe një dorezë gome e bëjnë përdorimin e tij të këndshëm dhe të thjeshtë.

Tensioni: 18V

Levizje per min: 5000 – 20000

Shkalla levizse: 3°

Më shumë informata

Modeli

GRAPHITE

LLOJI I PAJISJES ELEKTRIKE PËR PUNË

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit