Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

VITAMIN C EFF

Kodi i produktit: 
PM_B4TT9594

1.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Heilusan Vitamina C mbështet furnizimin e vitaminave thelbësore për të përmbushur nevojat ditore të trupit, duke parandaluar mungesën e vitaminës për shkak të dietës. Produkte mbështetëse për të rritur rezistencën dhe për të rivendosur shëndetin për njerëzit e sapo sëmurë, punëtorët e rëndë dhe njerëzit që punojnë në mjedise sportive. Përveç kësaj, produkti mbështet gjithashtu njerëzit me një dietë të çekuilibruar, mungesë të ushqyesve dhe alkoolistëve. Fëmijët në zhvillim, të moshuarit, gratë shtatzëna, gratë në gji.

Më shumë informata

Modeli

Heilusan

LLOJI I VITAMINIT

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit