Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Maus Gaming White Shark GM-5007 GALAHAD / 6.400 dpi, RGB, i bardhë

Kodi i produktit: 
PM_1ACMMGE5

24.90 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

White Shark GALAHAD është një mi lojërash 6D - 6 butona. Çipset SUNPLUS 6651 brenda me DPI të rregullueshme - deri në 6400 DPI. Shumë e lehtë - vetëm 72g

Pavarësisht se është jashtëzakonisht e lehtë, GALAHAD ka 6 butona.

Sensori optik HQ SUNPLUS 6651 brenda ofron një përvojë absolute të lojrave.

Ndriçim RGB i rregullueshëm me 16 milion ngjyra.

Lloji i sensorit: Optik

Rezolucioni: 800/1600/2400/3200/4800/6400 DPI

Interface: USB 2.0

Gjatësia e kabllos: 1.8m

Ngjyra: Bardhë

Materiali: Plastikë

Përputhshmëria: Windows 7/8/10 dhe MacOS

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

White Shark

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Maus Gaming White Shark GM-5007 GALAHAD / 6.400 dpi, RGB, i bardhë”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit