Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Ueb kamerë Gaming White Shark GWC-003 CYCLOPS, 1080p

Kodi i produktit: 
PM_GS49M89Z

22.90 

(-40%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

1080P FULL HD siguron mprehtësi dhe cilësi të imazhit. Regjistron video me cilësi HD me 30 FPS.

Mikrofoni dixhital Hi-Fi me teknologji anuluese të zhurmës ndihmon në përmirësimin e cilësisë së të folurit gjatë komunikimit. Kompatibil me Windows 7/8 / 8.1 / 10 / Mac OS V10.4.8 dhe më i ri. F2.0 jep një rritje të dritës për të përmirësuar kualitetin. LENS: 6 (5 + 1 IR) lente optike të dyanshme me veshje anti-reflektuese sigurojnë imazh me cilësi të lartë.

Sensor: OmniVision OV2735
Gjatësia e kabllos: 1.8m
Ngjyra: E zezë

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

White Shark

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Ueb kamerë Gaming White Shark GWC-003 CYCLOPS, 1080p”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit