Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Router D-Link Wireless AC750 , Dual Band, DIR-809

Kodi i produktit: 
PM_HRPCG89U

31.90 

(-29%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Routeri Wireless AC750 Dual Band është një i fuqishem i fuqishëm
.Shtrirja dhe besueshmëria e rritur e teknologjisë AC Wireless Dual Band arrin më tej në shtëpinë tuaj, me shpejtësi të kombinuar Wireless deri në 750 Mbps. Tiparet e avancuara te siguris i ruajnë rrjetin dhe të dhënat tuaja të sigurta nga ndërhyrësit. Mund të konfiguroni një zonë Guest dhe tu jepni vizitorëve akses në Internet pa u dhënë atyre akses në pjesën tjetër të rrjetit tuaj. Quality of Service (QoS) i integruar, ju lejon të vendosni përparësi ndaj trafikut të rëndësishëm për të siguruar që aplikacionet tuaja te preferuara po marrin Bandwidht ne menyre optimale.

Hardware Version • B1

Device Interfaces • IEEE 802.11ac/n/g/b/a wireless LAN1
• 10/100 Fast Ethernet WAN port
• Four 10/100 Fast Ethernet LAN ports

LEDs

• Power
• 5 GHz WLAN
• 2.4 GHz WLAN
• Internet
• WPS

Antenna Type • Three external antennas

Data Signal Rate • 2.4 GHz
• Up to 300 Mbps1
• 5 GHz
• Up to 433 Mbps1

Standards • IEEE 802.11ac/n/g/b/a • IEEE 802.3u

Minimum Requirements • Internet Explorer 9, Firefox 20, Chrome 25, Safari 5.1 or
higher
• Wired or Wireless Ethernet network adapter
• Cable/DSL modem or other Internet Service Provider
equipment with Ethernet port and an active Internet
subscription

Security • WPA & WPA2 (Wi-Fi Protected Access) • WPS (Wi-Fi Protected Setup)

Advanced Features • Web setup wizard
• QoS (Quality of Service)
• DMZ (Demilitarized Zone)
• Repeater mode
• Firewall - Network Address Translation (NAT)
• Guest zone
• IPv6 functionality
• Multicast support

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

D-link

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Router D-Link Wireless AC750 , Dual Band, DIR-809”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit