Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Qeles i kombinuar 55mm Yato YT-0055

Kodi i produktit: 
PM_IREQBPB4

90.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Qëndrueshmëria, përsosja e ekzekutimit, materialet e shkëlqyera dhe çeliku me cilësi të lartë janë karakteristikat kryesore teknike të produkteve YATO, të cilat mund të përdoren në tre fusha: punishte riparimi makinash, ndërtim dhe kopsht. Veglat e dorës dhe pneumatike YATO përdoren me sukses nga specialistë të shumë fushave të industrisë. Qëndrueshmëria dhe rezistenca unike e veglave YATO i destinuan ato për përdorime në industri dhe shërbime të rënda.

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Prodhuesi

Shteti

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit