Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Aku set dhe bateri Energy+18V Li-lon 2.0Ah (mbushes+bateri)

Kodi i produktit: 
PM_XJQV1X47

102.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

18V Graphite Tool Set është një grup praktik i mjeteve elektrike pa tel nga seria e re Energy +. Seti përfshin një stërvitje / drejtues me dy shpejtësi Graphite , elektrik dore Graphite , karikues, bateri dhe një çantë të dobishme për mjetet elektrike.

Kapaciteti i baterisë: 2Ah

Tensioni i baterisë: 18V

Rrotullimet për min: 400 – 1250 rpm

Fuqia rrotulluëse: 44 Nm

Më shumë informata

Modeli

GRAPHITE

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit