Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Burgi betoni 20 x 160 mm, buterfly tip

Kodi i produktit: 
PM_I1FVI6IR

4.50 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Ka një formë optimale maje për depërtimin në beton ose tulla , gjë që e bën atë të kërkohet gjatë kryerjes së punëve të instalimit dhe riparimit në lidhje me shpimet në materiale ndërtimi minerale .

Biti me majë karabit mbështet operacionin e shpimit (shpimit me çekan) .

Gjatësia : 160 mm

Diametri : 20 mm

Material shpimi gur

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

GRAPHITE

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Burgi betoni 20 x 160 mm, buterfly tip”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit