Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Buzëkuq Loreal C.Riche Ultra Matte 09 No Judgement

Kodi i produktit: 
PM_QK41K8OP

17.50 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

  Përshkrimi

  Ngjyrë shumë e pigmentuar, xhel i lehtë përhapur për një përfundim të rehatshëm, ultra-mat

  Mbushur me vajra esenciale

  Hidratim afatgjatë dhe përfundim i rehatshëm

  Përfshihen vitamina E dhe vaji i trëndafilit , të cilat parandalojnë tharjen e lëkurës dhe i bëjnë buzët të hidratuara dhe elastike. Falë vajit të shtuar të hidrogjenizuar të jojobës , struktura është e butë dhe e thjeshtë për t’u aplikuar.

  Shiko më shumë

  Më shumë informata

  Modeli

  L'Oreal

  Koha e dërgesës

  Shteti

  Prodhuesi

  Shiko më shumë

  Vlerësimet e klientëve

  Nuk ka ende komente

  Bëhu i pari që komenton “Buzëkuq Loreal C.Riche Ultra Matte 09 No Judgement”

  Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

  newsletter

  "*" indicates required fields

  Emri:*
  This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Llogaria ime
  Shporta
  Lista e dëshirave
  Kategoritë
  Auto
  Teknologji
  Veshmbathje
  Kozmetikë
  Vichy
  Grim
  Kujdes oral
  Kujdes për flokë
  Kujdes për lëkurë
  Kujdes personal
  Parfum
  Sete
  Aksesorë
  Fëmijë
  Shëndetësi
  Shtëpi
  Vegla pune
  Sport
  Pije
  Librari
  Prodhime Vendore
  Zbritjet Verore
  Ndryshoni monedhën:

  Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

  Instaloni
  ×
  envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
  Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit