Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Buzëkuq Matt Top Face 012

Kodi i produktit: 
PM_P6X7TYLS

3.70 

(-37%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Vaji i Macadamia dhe Vitamina E që gjenden në formulën e saj; ndërsa hidratoni buzët, jep një pamje të butë. Cilësia e saj kremoze dhe pigmentet intensive të ngjyrave sigurojnë mbulim me një lëvizje. Nuk shpërndahet ose lyhet. Isshtë e lehtë të zbatohet me aplikuesin e tij praktik të zhvilluar posaçërisht. Siguron një pamje të matte dhe të përhershme që zgjat deri në 12 orë pa u ndjerë e thatë në buzët tuaja.

Testuar dermotologjikisht.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Top Face

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Buzëkuq Matt Top Face 012”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit