Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Dara prerese 160mm VDE 1000V

Kodi i produktit: 
PM_M5PIGMOS

11.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Prerëse anësore 160 mm e gjatë. Bërthama e prerësve është prej çeliku CrV krom-vanadium. Dorezat janë të mbuluara me një shtresë anti-rrëshqitëse dhe izoluese VDE. Produkti ka një profil të rrafshuar, i cili rrit sipërfaqen e prerjes. Pincat janë projektuar për të punuar me tension deri në 1000 V. YT-21158 janë pjesë e linjës së produkteve VDE drejtuar njerëzve që merren me energji elektrike dhe elektromekanikë çdo ditë.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Shteti

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit