, ,

Dara teli 180mm

Disponueshmëria:

Ka stok


5.40 

Ka stok

Krahasoni

Dara TOPEX 180mm të bëra me cilësi të lartë, për të siguruar jetëgjatësi të mjetit ergonomik të çelikut të kromit të vanadiumit , të veshur me dorezë jo-rrëshqitëse siguron rehati dhe siguri gjatë punës për përgatitjen e mijëra mjeshtrave të markës TOPEX

SKU: PM_5I83A1KK Kategori: , , Etiketa: , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Dara teli 180mm”

Nuk ka ende komente.