Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Skallper 18 mm – NEO TOOLS

Kodi i produktit: 
PM_LIZLE6RU

8.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Thikë me një teh të thyer NEO për të punuar me tehe me gjerësi 18 mm. Udhëzuesi metalik dhe konstruksioni i ngurtë metalik i trupit sigurojnë një jetë të gjatë të shërbimit të mjetit dhe mundësojnë prerjen që kërkon shumë përpjekje. Një pajisje shtesë është një ndërprerës i përdorur teh, i cili lehtëson punën. Forma ergonomike e dorezës dhe e futjeve pa rrëshqitje sigurojnë rehati dhe siguri gjatë përdorimit.

Gjerësia e tehut: 18 mm

Trashësia e tehut: 0.5 mm

Më shumë informata

Modeli

Neo tools

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit