Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Dëgjuese ACME BH420W, Wireless, të bardha

Kodi i produktit: 
PM_5DN4UB51

46.90 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

  Përshkrimi

  Njihuni me ACME BH420 që vijnë me ngjyrë të bardhë! Gjithmonë keni muzikën më të mirë duke luajtur në çdo situatë. Karikuesi i lëvizshëm ka tregues LED që do t'ju njoftojë kur bateria ulet dhe kur është koha për të rimbushur.

  Ndjeshmëria mic: 15±3 dB

  Mikrofon

  Lidhjet: Bluetooth

  Versioni Bluetooth: v5.0

  Shtrirja e frekuencës: 20–20 000 Hz

  Rezistencë e plotë:16 ohm

  Diametri i degjueses:8.2 mm

  Ndjeshmëri: 110 ± 3 dB

  Ndjeshmëria e mikrofonit: 15 ± 3 dB

  Butoni me shumë funksione

  Mbrojtje nga goditjet

  Asistent zëri

  Lloji i lidhësit:USB, Type-C, 5 V DC

  Koha e karikimit: Deri në 1.5 orë

  Koha e karikimit te kasës :Deri në 2 orë

  Koha e gatishmërisë: Rreth 400 orë

  Koha e bisedës: Deri në 20 orë

  Koha e punës (karikim i vetëm):Deri në 5 orë

  Shiko më shumë

  Më shumë informata

  Prodhuesi

  Shteti

  Koha e dërgesës

  Shiko më shumë

  Vlerësimet e klientëve

  Nuk ka ende komente

  Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

  newsletter

  "*" indicates required fields

  Emri:*
  This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Llogaria ime
  Shporta
  Lista e dëshirave
  Kategoritë
  Auto
  Teknologji
  Veshmbathje
  Kozmetikë
  Vichy
  Grim
  Kujdes oral
  Kujdes për flokë
  Kujdes për lëkurë
  Kujdes personal
  Parfum
  Sete
  Aksesorë
  Fëmijë
  Shëndetësi
  Shtëpi
  Vegla pune
  Sport
  Pije
  Librari
  Prodhime Vendore
  Zbritjet Verore
  Ndryshoni monedhën:

  Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

  Instaloni
  ×
  envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
  Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit