Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Dispenser manual për sapun të lëngshëm Rulopak 350ml

Kodi i produktit: 
PM_QX83R2L8

18.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

• Është bërë nga plastika ABS e cilësisë së lartë.
• Me strukturën e tij të qëndrueshme dhe ergonomike, ofron lehtësi në përdorim me njërën dorë.
• Mund ta përdorni duke e rimbushur në banja, kuzhina dhe lavamanë ose me fishek sapuni të lëngshëm R-3018 Rulopak.
• I përshtatshëm për përdorim me sapun të lëngshëm enësh, sapun të lëngshëm duarsh, shampo, xhel dushi.
• Vëllimi: 350 ml
• Lloji i përdorimit: Manual
• Mund të instalohet lehtësisht kudo.
• Përmasat: 6.5x7.5x23 cm
• 24 copë në një kuti
• Pesha: 0.33 Kg

Shiko më shumë

Më shumë informata

Shteti

Koha e dërgesës

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit