Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Shportë për mbeturina (montuese në mur) 25L

Kodi i produktit: 
PM_49365G88

28.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Është bërë nga materiali plastik i cilësisë së lartë.
• Vëllimi 25 L
• Lloji i përdorimit të montuar në mur
• Falë rrethit të projektuar posaçërisht brenda kovës, qeset e plehrave nuk dalin jashtë.
• Falë modelit të kapakut të projektuar posaçërisht, mbeturinat në kovë nuk duken nga jashtë.
• Siguron përdorim të lehtë dhe pastrim të lehtë me strukturën e tij të montuar në mur.
• Kanalet e ajrit në të ju lejojnë të pastroni lehtësisht qesen e mbeturinave me lagështi dhe të lagur pa e grisur atë.
• Numri i produkteve në paketë: 1
• Përmasat: 38.5 cm diametër, 44 cm lartësi

Shiko më shumë

Më shumë informata

Shteti

Koha e dërgesës

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit