Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

DR SANTE ARGAN HAIR CREAMY MASK

Kodi i produktit: 
PM_1BDJYT9S

10.25 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Maskë ( Argan ) Fortëson dhe rindërton flokët menjëherë pas përdorimit . Depërton thellë ne cortex të flokut duke siguruar përbërësit ushqyes të nevojshëm për ta ruajtuar fleksibilitetin dhe elasticitetin e flokut . Pas perdorimit flokët tuaja bëhen te buta , te lëmuara dhe lehte per tu krahur apo rregulluar . Nuk përmban paraben apovajëra minerale.

Më shumë informata

Modeli

Dr.Sante

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit